Category: Spotkania otwarte (page 1 of 3)

Spotkanie z mieszkańcami Rumi

Dnia 13 czerwca odbyło się spotkanie otwarte z mieszkańcami Rumi. Rozmowa dotyczyła między innymi samorządów lokalnych oraz problemu uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.

Poseł Horała z wizytą w Poznaniu.

Dnia 5 czerwca miała miejsce wizyta posła Marcina Horały w Poznaniu. Wraz z posłem Szymonem Sękowskim vel Sęk, Waldemarem Budą, Łukaszem Schreiberem i Grzegorzem Pudą złożyli kwiaty pod pomnikiem Poznańskiego Czerwca oraz odbyli spotkanie otwarte z mieszkańcami.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

X Kongres Republikański.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu dyskusji z X Kongresu Republikańskiego, w którym to poseł Marcin Horała wraz z prof. Andrzejem Zybertowiczem oraz z red. Piotrem Zarembą rozmawiali o możliwości tak zwanej zgody narodowej.

Wizyta posłów PiS na Pomorzu.

Dnia 3 kwietnia miała miejsce wizyta posłów Prawa i Sprawiedliwości na Pomorzu. Byli to posłowie Łukasz Schreiber, Szymon Szynkowski vel Sęk, Grzegorz Puda oraz Waldemar Buda. Razem z posłem Marcinem Horałą odbyli oni serię spotkań z mieszkańcami Gdyni, Władysławowa oraz Wejherowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami  oraz relacji telewizji TTM z odwiedzin posłów.

TTM o wizycie posłów PiS na Pomorzu

Wizyta w województwie kujawsko- pomorskim.

6 marca poseł Marcin Horała gościł w województwie kujawsko-pomorskim. W Bydgoszczy, Świeciu i Nakle rozmawiał z mieszkańcami i samorządowcami m. in. o reformie samorządu terytorialnego, żegludze śródlądowej i rozbudowie linii kolejowej 201 Bydgoszcz-Gdynia.

Link do relacji ze spotkania z TVP Bydgoszcz:

TVP Bydgoszcz o spotkaniu w kujawsko- pomorskim

Otwarcie mostu na rzece Gościcino.

19 grudnia 2016 oddano uroczyście do użytku nowy most na rzece Gościcino na granicy gmin Wejherowo i Luzino, na drodze powiatowej prowadzącej z Wejherowa do Strzepcza i Lini. W uroczystym otwarciu uczestniczył sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa minister Kazimierz Smoliński, posłowie Dorota Arciszewska- Mielewczyk i Marcin Horała, a także przewodniczący Rady Powiatu Wejherowskiego Ryszard Czarnecki, starosta wejherowski Gabriela Lisius, członek zarządu Wojciech Rybakowski, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Genowefa Słowi, szef klubu radnych PiS w Radzie Powiatu Krzysztof Bober, radna Łucja Słowikowska oraz wójtowie gmin Luzino i Wejherowo.

Spotkanie otwarte w Gdyni.

Dnia 7 grudnia odbyło się w Gdyni spotkanie otwarte z posłem, którego współorganizatorem było stowarzyszenie Młodzi dla Polski. Tematem rozmowy był rok pełnienia mandatu poselskiego przez Marcina Horałę.

Zapraszamy do zapoznania się  galerią zdjęciową.

 

Older posts

© 2020

Theme by Anders NorenUp ↑