Category: Telewizja (page 1 of 5)

„Rozmowa Wydarzeń” Polsat News.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Rozmowa Wydarzeń” telewizji Polsat News, której gościem był poseł Marcin Horała,  Marta Golbik (Platforma Obywatelska) oraz Paweł Pudłowski (.Nowoczesna).

Tematami rozmowy były: walka z dopalaczami, polityczne zapowiedzi wprowadzenia skutecznych przepisów zwalczających handel dopalaczami, które nie doczekały się realizacji,bezsilność władz w tej sprawie, kwestia referendum konstytucyjnego ogłoszonego przez prezydenta RP.

Rozmowa Wydarzeń (6.06.2017 r.)

Marcin Horała gościem „Graffiti popołudniowe” Polsat News.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Graffiti popołudniowe” Polsat News w której poseł Marcin Horała dyskutował wraz z Adamem Szłapką (.Nowoczesna) oraz publicystami Pawłem Lisickim i Jackiem Nizinkiewiczem o awanturze podczas 85 miesięcznicy smoleńskiej, sprawie wprowadzonej ustawy o zgromadzeniach, sprawie  Berczńskiego i jego roli w przetargu na Caracale oraz Komisji Weryfikacyjnej w sprawie reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie.

Całość programu jest dostępna w linku poniżej.

„Graffiti popołudniowe” Polsat News (11.05.2017 r.)

„To był dzień”- o niejasnym stanowisku PO w sprawie uchodźców.

Od jasnych deklaracji na temat przyjmowania uchodźców uciekał w programie „To był dzień” Borys Budka z Platformy. Jego zdaniem nagranie na którym Grzegorz Schetyna mówi, że Platforma jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców to prowokacja i nie należy go traktować poważnie. Dla Marcina Horały z PiS, to już kolejna sprawa w której politycy PO ewidentnie kluczą. W magazynie także o obawach w związku z nowelizacją ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Zdaniem Tomasza Rzymkowskiego z ruchu Kukiz’15, to realny problem, który za chwilę pojawi się w życiu zwykłych Polaków. Według Borysa Budka zmiana prawa ma tylko jeden cel – uzależnienie sądownictwa od ministra sprawiedliwości. W „To był dzień” także o wzajemnych oskarżeniach polityków PiS i PO w sprawie Caracali. O niemających podstawy oskarżeniach opozycji mówił w magazynie wiceszef MON Michał Dworczyk.

Całość programu jest dostępna w linku poniżej. Zapraszamy do obejrzenia.

„To był dzień” Polsat News (10.05.2017 r.)

Rozmowa w programie „Woronicza 17”.

Ulicami Warszawy przeszedł „Marsz Wolności” zorganizowany przez Platformę Obywatelską, w którym udział wzięła większość opozycji. Czy w Polsce faktycznie wolność i demokracja jest zagrożona? Jednym z postulatów był wspólny start w wyborach wszystkich ugrupowań sprzeciwiających się rządom Prawa i Sprawiedliwości. W programie również o propozycji prezydenta o referendum i szerokiej debacie nad zmianą konstytucji oraz pytania o program zadanych Platformie przez rzecznik partii rządzącej. Na koniec nowe fakty w sprawie umowy między SKW a rosyjskim FSB, w której przesłuchiwany był Donald Tusk.
Gośćmi programu są  Marcin Horała (PiS) ,Marcin Kierwińki (PO), Piotr Zgorzelski (PSL), Jerzy Jachnik (Kukiz’15), Zbigniew Gryglas (Nowoczesna) i prof. Andrzej Zybertowicz (Kancelaria Prezydenta).

Całość rozmowy jest dostępna w linku poniżej.

„Woronicza 17” (07.05.2017 r.)

Poseł Marcin Horała gościem programu „Minęła dwudziesta” TVP Info.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Minęła dwudziesta” TVP Info, w którym poseł Marcin Horała wraz z Tomaszem Rzymkowskim (Kukiz’15), Zbigniewem Gryglas (.Nowoczesna) i Piotrem Zgorzelskim (PSL) dyskutowali o tak zwanej ustawie dezubekizacyjnej.

Program jest dostępny  w linku poniżej.

„Minęła dwudziesta” TVP Info (30.04.2017r.)

„Wywiadówka” TVP3 Gdańsk.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Wywiadówka” TVP3 Gdańsk, w którym poseł  Marcin Horała wraz z pozostałymi gośćmi programu dyskutowali o przesłuchaniu Donalda Tuska, śledztwie smoleńskim oraz proteście sędziów.

„Wywiadówka” TVP3 Gdańsk (22.04.207 r.)

Rozmowa polityczna- rok programu 500+.

Marek Piotr Wójcicki i jego goście: Marcin Horała (PiS) i Jerzy Meysztowicz (.Nowoczesna) podsumowują rok programu 500 Plus. Tematem rozmowy są też coraz słabsze notowania sondażowe rządu i podpisana przez prezydenta ustawa ws. śląskiej Metropolii.

Program jest dostępny do obejrzenia w linku poniżej.

Rozmowa polityczna

Older posts

© 2020

Theme by Anders NorenUp ↑