Category: Spotkanie (page 1 of 3)

X Kongres Republikański.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu dyskusji z X Kongresu Republikańskiego, w którym to poseł Marcin Horała wraz z prof. Andrzejem Zybertowiczem oraz z red. Piotrem Zarembą rozmawiali o możliwości tak zwanej zgody narodowej.

Wizyta posłów PiS na Pomorzu.

Dnia 3 kwietnia miała miejsce wizyta posłów Prawa i Sprawiedliwości na Pomorzu. Byli to posłowie Łukasz Schreiber, Szymon Szynkowski vel Sęk, Grzegorz Puda oraz Waldemar Buda. Razem z posłem Marcinem Horałą odbyli oni serię spotkań z mieszkańcami Gdyni, Władysławowa oraz Wejherowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami  oraz relacji telewizji TTM z odwiedzin posłów.

TTM o wizycie posłów PiS na Pomorzu

Wizyta w województwie kujawsko- pomorskim.

6 marca poseł Marcin Horała gościł w województwie kujawsko-pomorskim. W Bydgoszczy, Świeciu i Nakle rozmawiał z mieszkańcami i samorządowcami m. in. o reformie samorządu terytorialnego, żegludze śródlądowej i rozbudowie linii kolejowej 201 Bydgoszcz-Gdynia.

Link do relacji ze spotkania z TVP Bydgoszcz:

TVP Bydgoszcz o spotkaniu w kujawsko- pomorskim

Obchody 73 rocznicy śmierci porucznika Józefa Dambka.

Dnia 5 marca w Gołubiu i Szymbarku odbyły się obchody 73 rocznicy śmierci por. Józefa Dambka, twórcy i pierwszego komendanta Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski”. Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz ogłosił podjęcie tradycji TOW „Gryf Pomorski” przez jedną z jednostek WP, oraz pośmiertny awans por. Dambka na stopień kapitana. Poza mszą i przemarszem na miejsce śmierci komendanta „Gryfa”, gdzie odbyła się część oficjalna uroczystości, w programie znalazł się też m. in. pokaz grupy rekonstrukcyjnej oraz koncert zespołu Capella Gedanensis.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Otwarcie mostu na rzece Gościcino.

19 grudnia 2016 oddano uroczyście do użytku nowy most na rzece Gościcino na granicy gmin Wejherowo i Luzino, na drodze powiatowej prowadzącej z Wejherowa do Strzepcza i Lini. W uroczystym otwarciu uczestniczył sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa minister Kazimierz Smoliński, posłowie Dorota Arciszewska- Mielewczyk i Marcin Horała, a także przewodniczący Rady Powiatu Wejherowskiego Ryszard Czarnecki, starosta wejherowski Gabriela Lisius, członek zarządu Wojciech Rybakowski, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Genowefa Słowi, szef klubu radnych PiS w Radzie Powiatu Krzysztof Bober, radna Łucja Słowikowska oraz wójtowie gmin Luzino i Wejherowo.

Rozmowa z demonstrantami KOD.

W poniedziałek 19 grudnia pod gdyńską siedzibą Prawa i Sprawiedliwości odbyła się demonstracja Komitetu Obrony Demokracji. Poseł Marcin Horała przybył na pikietę by porozmawiać z protestującymi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji TVP3 Gdańsk z tego wydarzenia.

Relacja dostępna od 3 minuty programu.

Relacja z rozmowy z KOD

Spotkanie z ambasadorem Irlandii.

Jako wiceprzewodniczący parlamentarnej grupy polsko-irlandzkiej poseł  Horała miał przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Gerardem Keown’em, ambasadorem Irlandii w Polsce.

Rozmowa dotyczyła m. in. Polonii w Irlandii, współpracy gospodarczej w zakresie energetyki oraz zbliżającej się wizyty premiera Irlandii.

Older posts

© 2020

Theme by Anders NorenUp ↑