Category: Kampania

Problemy zielonych płuc Trójmiasta

image (1)Na dzisiejszej konferencji prasowej kandydat do Sejmu Marcin Horała, wraz z posłem Andrzejem Jaworskim przedstawili stanowisko w sprawie sytuacji lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego:

1. Mieszkańców Trójmiasta bulwersują nadmierne wycinki gospodarcze. Często podczas spacerów można się natknąć na wycięte całe połacie lasu. Tymczasem w planie urządzenia lasu na lata 2015-2024 przewidziano nawet zwiększenie wycinek w celu pozyskania o ok. 270.000 metrów sześciennych drewna więcej, niż okresie poprzednim. Wycinki powinny zostać znacznie ograniczone, do działań niezbędnych dla utrzymania zdrowia lasu, eliminacji szkodników, pasożytów, wiatrołomów itp. Natomiast wycinki gospodarcze na wielką skalę nie powinny mieć miejsca.

Czytaj dalej

Potrzeby gdyńskiego portu

Pilne potrzeby gdyńskiego portu

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Ostrodze Pilotowej przy wejściu do portu, kandydat do Sejmu Marcin Horała, wraz z kandydatem do Senatu Jerzym Miotke zaprezentowali potrzeby gdyńskiego portu.

Port to ostatni funkcjonujący bez większych problemów obszar gospodarki morskiej w Gdyni. Zarząd portu, terminale przeładunkowe, agencje, spedycje i inne powiązane podmioty zapewniają tysiące miejsc pracy dla Gdyni i regionu. Port rozwija się, inwestuje i zwiększa przeładunki. Nie będzie tak jednak wiecznie.

Czytaj dalej

Posłowie Platformy – pobudka, do roboty!

Podczas dzisiejszego happeningu kandydat PiS do Sejmu Marcin Horała wraz z przedstawicielami Forum Młodych PiS uruchomił budzik po biurem poselskim posłanki PO Teresy Hoppe.

Chcemy w ten sposób zrobić symboliczną pobudkę posłom PO – tłumaczył Horała – choć najlepszą pobudkę zrobią im obywatele w dniu wyborów 25 października.

Czytaj dalej

© 2020

Theme by Anders NorenUp ↑