Category: Wystąpienia (page 1 of 3)

Wywiadówka w TVP3 Gdańsk

Zapraszamy do obejrzenia programu „Wywiadówka” TVP3 Gdańsk, w której poseł Marcin Horała dyskutował o wotum nieufności wobec rządu oraz o powrocie dowództwa Marynarki Wojennej do Gdyni.

Program jest dostępny w linku poniżej.

„Wywiadówka” TVP3 Gdańsk

„Rozmowa Wydarzeń” Polsat News

Z potrzebą zmian w ustawie zezwalającej na wycinkę drzew zgadzają się właściwie wszyscy – zarówno PiS, jak i opozycja. Spór toczy się jednak o termin i kształt nowych uregulowań prawnych. Gośćmi Przemysława Białkowskiego są: Marcin Horała (PiS), Zbigniew Konwiński (PO) i Krzysztof Paszyk (PSL).

Zapraszamy do obejrzenia programu dostępnego w linku poniżej.

„Rozmowa Wydarzeń” Polsat News

Rozmowa Polonii o planowanej reformie służby zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia „Rozmowy Polonii” TVP Polonia na temat planowanej reformy służby zdrowia.

Gośćmi Adriana Klarenbacha są poseł Marcin Horała z Prawa i Sprawiedliwości oraz  Waldemar Sługocki z Platformy Obywatelskiej.

 

Rozmowa jest dostępna w linku poniżej.

„Rozmowa Polonii” (21.02.2017 r.)

Spór o imigrantów w Gdyni.

Poseł Marcin Horała wraz z panią poseł Dorotą Arciszewską- Mielewczyk i radnym miasta Gdyni Michałem Bełbotem zwrócili się z apelem do władz lokalnych o nietworzenie nowych konfliktów w sprawie imigrantów, a skupieniu się na likwidowaniu kolejek po mieszkania komunalne.

„Lokalne władze powinny w pierwszej kolejności zaspokoić potrzeby mieszkańców a nie prowadzić międzynarodową politykę imigracyjną. Rdzenni mieszkańcy miast i Polacy na wschodzie mają prawo do godnego życia w tym do mieszkania” – powiedział w czasie konferencji prasowej Marcin Horała.

Artykułu na ten temat są dostępne w linkach poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Spór o imigrantów w Gdyni- niezalezna.pl

Spór o imigrantów w Gdyni- Radio Gdańsk

 

Sprawozdanie z prac nad ustawą o wyposażeniu morskim.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wystąpienia w imieniu Komisji Gospodarki Morskiej. Poseł przedstawił sprawozdanie z prac nad ustawą o wyposażeniu morskim.

Wystąpienie w Sejmie z dnia 30.11.2016 r.

Wystąpienie w Sejmie z dnia 16 listopada 2016 r.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia posła Marcina Horały z trybuny sejmowej z dnia 16 listopada. Poseł odpowiada na zarzuty posłów Platformy Obywatelskiej w sprawie ustawy wzmacniającej Ministerstwo Gospodarki Morskiej czyli rzekomego „lex Horała”.

Wystąpienie posła Marcia Horały

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia posła Marcina Horały w Sejmie na temat poprawek Senatu do ustawy wspierającej działalność innowacyjną z dnia 3 listopada.

Older posts

© 2020

Theme by Anders NorenUp ↑