Porozumienie polsko-koreańskie o współpracy na rzecz Centralnego Portu Komunikacyjnego

9 grudnia 2021 r. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której podpisano porozumienie o współpracy na rzecz  CPK z Ministrem Ziemi, Infrastruktury i Transportu Noh Hyeong Ouk .

Zapraszamy do obejrzenia transmisji.
https://www.facebook.com/MarcinHorala/videos/1052808295498907