„Polska jest jedna”

1 lipca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ,,Polska jest jedna”. Poseł Marcin Horała miał zaszczyt uczestniczyć w dwudziestu dziewięciu spotkaniach na terenie ośmiu województw. Było to ostatnie spotkanie z cyklu, w którym uczestniczył Poseł. Odwiedził miejscowości: Golub-Dobrzyń, Wysokie Mazowieckie, Kozienice, Brusy, Tucholę, Świecie, Sulęcin, Rzepin, Wolsztyn, Oborniki, Trzebiatów, Łobez, Kietrz, Lubrzę, Byczynę, Domaszowice, Kętrzyn, Pozezdrze, Ornetę, Pieniężno, Nową Wieś Lęborską, Rumię, Pruszcz Gdański, Nidzicę, Janowiec Kościelny, Pasym, Choszczewo, Śrem i Środę Wielkopolską. Serdecznie dziękujemy za wszystkie pytania i rozmowy o Polsce, było to niezwykle ciekawe i budujące doświadczenie.

image007

image008

image009

Poseł Marcin Horała kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Gdyni

Poseł Marcin Horała zawalczy o prezydenturę Gdyni w tegorocznych wyborach samorządowych. Gdynia w najbliższych latach stoi przed ogromną szansą rozwoju. Potrzebna jest władza, która będzie umiała i chciała ją wykorzystać.

image005

image006

image004

Forum Wizja Rozwoju

25 i 26 czerwca w Gdyni odbyło się Forum Wizja Rozwoju, unikatowe przedsięwzięcie promujące polskie rozwiązania, produkty i przedsiębiorstwa. Wydarzenie było okazją do dyskusji o likwidowaniu barier dla przedsiębiorczości i tworzeniu dogodnych warunków rozwoju. Poseł Marcin Horała miał zaszczyt uczestniczyć w panelu „Korzyści ze stosowania  CSR” – propagowanie społecznej odpowiedzialności biznesu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za konstruktywną dyskusję.

image001

image002

image003

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Wejherowie

18 czerwca w Wejherowie odbyło się spotkanie, podczas którego mieszkańcy mieli okazję  porozmawiać z posłami na Sejm RP, radnymi PiS oraz kandydatami na szefów miast i radnych w nadchodzących wyborach. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

image004

image002

 

Spotkania ,, Polska jest jedna”

17 czerwca w województwie pomorskim odbyły się spotkania z cyklu ,,Polska jest jedna”. Poseł Marcin Horała gościł w Nowej Wsi Lęborskiej, Rumi oraz Pruszczu Gdańskim. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a mieszkańcom za udział w spotkaniu i miłe przyjęcie.

image001 image002

Zapraszamy na spotkanie z Posłem RP Marcinem Horałą

35349103_1529413933854372_1800468179021987840_n

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia posła Marcina Horały z dnia 09 maja 2018 roku

Pierwsze czytanie poselskiego projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Śledczej do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów i instytucji publicznych w zakresie zapewnienia dochodów Skarbu Państwa z tytułu podatku od towarów i usług i podatku akcyzowego.

https://videosejm.pl/poslowie/marcin-horala/post/posel-marcin-horala-wystapienie-z-dnia-09-maja-2018-roku#.WvNBeWsFixo.messenger

« Older posts

© 2018

Theme by Anders NorenUp ↑