Category: Uncategorized (page 1 of 12)

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Obraz może zawierać: tekstBrak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Piknik rodzinny w Stężycy

28 lipca w Stężycy odbył się piknik rodzinny, na którym gościł premier Mateusz Morawiecki. W swoim przemówieniu premier podziękował Kaszubom za przywiązanie do Polski, wierność tradycji i wartościom rodzinnym, ale także za przedsiębiorczość i wkład w rozwój naszej gospodarki.

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, tłum, niebo i na zewnątrz

 

Marcin Horała kandydatem nr 1 na liście PiS w wyborach do Sejmu

W najbliższych wyborach parlamentarnych  Poseł Marcin Horała wystartuje z 1 miejsca na liście PiS w okręgu gdyńskim (26).

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Zapraszamy do odsłuchania wywiadu Radia Gdańsk

Rozmowa Posła Marcina Horały na temat  przygotowań pomorskiego PiS do kampanii wyborczej.

https://radiogdansk.pl/audycje-rg/gosc-dnia-radia-gdansk/item/96579-kto-znajdzie-sie-na-listach-pis-w-najblizszych-wyborach-marcin-horala-wspomina-o-kacprze-plazynskim?fbclid=IwAR2YcgX3clf7fbg2L5KooA51lMjGoCdaFf-nnpv4jw914OEYMcexmI5mTPE

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Kielnie

7 lipca  w miejscowości Kielno odbył się rodzinny piknik, na którym gościł premier Mateusz Morawiecki. Poza licznymi atrakcjami dla mieszkańców, zwłaszcza  najmłodszych, można było również zapoznać się z rządowymi programami Rodzina 500+ oraz Dobry Start.

 

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, tłum i na zewnątrzObraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i garnitur

 

Konwencja Programowa PiS „Myśląc Polska”

W dniach 5-7 lipca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się Konwencja Programowa pod hasłem „Myśląc Polska”.  Politycy i eksperci wzięli udział w kilkudziesięciu panelach,  debatowali o działaniach programowych i propozycjach na przyszłość. Poseł Marcin Horała uczestniczył w panelu na temat systemu podatkowego.

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tłumObraz może zawierać: 1 osoba

 

II Forum Wizja Rozwoju

24 czerwca w Gdyni odbyło się II Forum Wizja Rozwoju. Było to niezwykle ważne wydarzenie, organizowane w Polsce północnej.  Poseł Marcin Horała  miał zaszczyt odczytać list prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego podczas uroczystego otwarcia oraz poprowadzić panel o uszczelnianiu systemu podatkowego.

Obraz może zawierać: 1 osoba
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

Older posts

© 2019

Theme by Anders NorenUp ↑