Author: horalamarcin (page 1 of 54)

Obraz może zawierać: 1 osoba, okulary i tekst

Otwarcie Magazynu Wysokiego Składowania w Centrum Logistycznym Portu Gdynia

1 października odbyło się uroczyste otwarcie magazynu wysokiego składowania. To kolejny etap rozbudowy doliny logistycznej – bezpośredniego zaplecza portu niezbędnego w nowoczesnej gospodarce. Uroczystość   połączona została z transportem pomocy humanitarnej do Zambii, organizowanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Agencję Rezerw Materiałowych i Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”.  Transport asortymentu medycznego wyruszył drogą morską z Portu Gdynia do Zambii.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją i garnitur

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją

Rozpoczęcie budowy odcinka drogi ekspresowej łączącej Szemud i Chwaszczyno

24 września w Bojanie odbyło się oficjalne wręczenie zgody na realizację odcinka drogi ekspresowej S6 łączącej Szemud i Chwaszczyno. Trasa Kaszubska będzie ogromnym odciążeniem dla ulic Wejherowa, Redy, Rumi oraz Cisowej i Chyloni w Gdyni, znacząco skróci dojazd ze Słupska i Lęborka do Trójmiasta.

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

 

 

Podpisanie umów na dofinansowanie budowy i remontów dróg powiatowych i gminnych

17 września Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich podpisał z przedstawicielami samorządów z powiatu kartuskiego kolejnych 9 umów na realizację zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Województwo pomorskie otrzymało 259 242 291,64 zł limitu na dofinansowanie zadań w ramach FDS na 2019 rok.

Obraz może zawierać: 14 osób, w tym Marcin Horala i Roman Witold Dambek, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości

12 września w Gdańsku oraz Słupsku odbyły się regionalne konwencje Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Na konwencji obecni byli samorządowcy, przedstawiciele rządu, europosłowie oraz kandydaci PiS w wyborach parlamentarnych. Dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom pomorskiego PiS za tak liczny udział.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i tłum   Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i garnitur
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tłum i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 1 osoba

Rekultywacja jezior kartuskich

12 września odbyło się uroczyste podpisanie umowy na przekazanie dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska na rekultywację czterech kartuskich jezior Mielenko, Karczemne oraz Klasztorne Duże i Małe.  Dzięki wsparciu instytucji rządowych  zdegradowane  przez lata zanieczyszczeń jeziora odzyskają swój blask. Projekt przewiduje kilka etapów, które składać się będą na kompleksowe oczyszczenie jezior i zagospodarowanie terenów wokół, tak aby można było z nich korzystać.  To wspaniała przyszłością dla środowiska Kaszub, naszego województwa i całej Polski.

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie

Międzynarodowe Targi Morskie Baltexpo 2019

W dniach 9-11 września Poseł Marcin Horała uczestniczył w  XX Międzynarodowych Targach Morskich „Baltexpo 2019”. To najstarsze i największe w Polsce oraz jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń targowo-konferencyjnych związanych z szeroko pojętą gospodarką morską.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

Older posts

© 2019

Theme by Anders NorenUp ↑