Author: horalamarcin (page 1 of 45)

Spotkanie z mieszkańcami Rumi.

Dnia 13 czerwca odbyło się spotkanie otwarte z mieszkańcami Rumi. Rozmowa dotyczyła między innymi samorządów lokalnych oraz problemu uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.

Marcin Horała osobowością roku Radia Gdańsk.

Radio Gdańsk co roku przyznaje wyjątkowe nagrody. Tytuły Radiowych Osobowości zdobywają przedstawiciele różnych profesji: politycy, ludzie kultury, sportowcy, przedsiębiorcy i samorządowcy, którzy często goszczą w Radiu Gdańsk.

W tym roku podczas uroczystej gali w Studiu im. Janusza Hajduna nagrody odebrali dr Dagmara Wiewiórkowska- Garczewska, geriatra i internista oraz poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała.

 

„Rozmowa Wydarzeń” Polsat News.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Rozmowa Wydarzeń” telewizji Polsat News, której gościem był poseł Marcin Horała,  Marta Golbik (Platforma Obywatelska) oraz Paweł Pudłowski (.Nowoczesna).

Tematami rozmowy były: walka z dopalaczami, polityczne zapowiedzi wprowadzenia skutecznych przepisów zwalczających handel dopalaczami, które nie doczekały się realizacji,bezsilność władz w tej sprawie, kwestia referendum konstytucyjnego ogłoszonego przez prezydenta RP.

Rozmowa Wydarzeń (6.06.2017 r.)

Poseł Horała z wizytą w Poznaniu.

Dnia 5 czerwca miała miejsce wizyta posła Marcina Horały w Poznaniu. Wraz z posłem Szymonem Sękowskim vel Sęk, Waldemarem Budą, Łukaszem Schreiberem i Grzegorzem Pudą złożyli kwiaty pod pomnikiem Poznańskiego Czerwca oraz odbyli spotkanie otwarte z mieszkańcami.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.

Marcin Horała gościem „Graffiti popołudniowe” Polsat News.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Graffiti popołudniowe” Polsat News w której poseł Marcin Horała dyskutował wraz z Adamem Szłapką (.Nowoczesna) oraz publicystami Pawłem Lisickim i Jackiem Nizinkiewiczem o awanturze podczas 85 miesięcznicy smoleńskiej, sprawie wprowadzonej ustawy o zgromadzeniach, sprawie  Berczńskiego i jego roli w przetargu na Caracale oraz Komisji Weryfikacyjnej w sprawie reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie.

Całość programu jest dostępna w linku poniżej.

„Graffiti popołudniowe” Polsat News (11.05.2017 r.)

„To był dzień”- o niejasnym stanowisku PO w sprawie uchodźców.

Od jasnych deklaracji na temat przyjmowania uchodźców uciekał w programie „To był dzień” Borys Budka z Platformy. Jego zdaniem nagranie na którym Grzegorz Schetyna mówi, że Platforma jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców to prowokacja i nie należy go traktować poważnie. Dla Marcina Horały z PiS, to już kolejna sprawa w której politycy PO ewidentnie kluczą. W magazynie także o obawach w związku z nowelizacją ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Zdaniem Tomasza Rzymkowskiego z ruchu Kukiz’15, to realny problem, który za chwilę pojawi się w życiu zwykłych Polaków. Według Borysa Budka zmiana prawa ma tylko jeden cel – uzależnienie sądownictwa od ministra sprawiedliwości. W „To był dzień” także o wzajemnych oskarżeniach polityków PiS i PO w sprawie Caracali. O niemających podstawy oskarżeniach opozycji mówił w magazynie wiceszef MON Michał Dworczyk.

Całość programu jest dostępna w linku poniżej. Zapraszamy do obejrzenia.

„To był dzień” Polsat News (10.05.2017 r.)

Rozmowa w programie „Woronicza 17”.

Ulicami Warszawy przeszedł „Marsz Wolności” zorganizowany przez Platformę Obywatelską, w którym udział wzięła większość opozycji. Czy w Polsce faktycznie wolność i demokracja jest zagrożona? Jednym z postulatów był wspólny start w wyborach wszystkich ugrupowań sprzeciwiających się rządom Prawa i Sprawiedliwości. W programie również o propozycji prezydenta o referendum i szerokiej debacie nad zmianą konstytucji oraz pytania o program zadanych Platformie przez rzecznik partii rządzącej. Na koniec nowe fakty w sprawie umowy między SKW a rosyjskim FSB, w której przesłuchiwany był Donald Tusk.
Gośćmi programu są  Marcin Horała (PiS) ,Marcin Kierwińki (PO), Piotr Zgorzelski (PSL), Jerzy Jachnik (Kukiz’15), Zbigniew Gryglas (Nowoczesna) i prof. Andrzej Zybertowicz (Kancelaria Prezydenta).

Całość rozmowy jest dostępna w linku poniżej.

„Woronicza 17” (07.05.2017 r.)

Older posts

© 2017

Theme by Anders NorenUp ↑